نقشه سایت

تمامی ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی طلا ترجمه، به صورت دستی (غیرماشینی) بوده و توسط مترجمین با سابقه انجام می‌شوند. ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه طلا ترجمه در قالب فایل Word و به صورت کاملا روان و بازخوانی شده و با ضمانت بازگشت وجه 72 ساعته (در صورت عدم رضایت از ترجمه) خدمت مشتریان محترم ارائه می‌شود.
(نمونه ترجمه‌های انجام شده توسط موسسه تخصصی طلا ترجمه)

انجام ترجمه رشته‌های مختلف

ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی و ویژگی‌های به‌خصوص آن
امروزه اهمیت زبان انگلیسی برهیچ کس پوشیده نیست. برای دانشجویان این اهمیت صدچندان است؛ زیرا زبان علم، زبان انگلیسی است. از این رو بسیاری از دانشجویان، به‌خصوص در مقاطع تحصیلی بالاتر از سطح کارشناسی ناگزیرند به متون انگلیسی رجوع کنند و آن را درک و فهم کنند. علاوه‌براین، بنابه‌اهمیت رجوع به منابع دست اول علمی، بسیاری از اساتید از دانشجویان انتظارِ استفاده و ترجمه‌ی مقالاتی که به زبان انگلیسی نوشته‌ شده‌اند را دارند، تا بتوانند خود و دیگران را از دستاوردهای آخرین تحقیقات صورت گرفته در زمینه‌ای خاص بهره‌مند سازند. براین اساس ترجمه دانشجویی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان به‌شمار می‌رود.

ترجمه دانشجویی، خواه به‌هدف ارائه کلاسی باشد، خواه به‌منظور استفاده در مقالات، پایان‌نامه یا به‌عنوان تمرین و پروژه، دارای ظرائف و نکات خاص خود است. یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های این نوع ترجمه‌ها که دغدغه‌ی تمامی دانشجویان است، تخصصی بودن ترجمه‌ها و آشنا بودن مترجم با زمینه‌ی متون و مقالات ترجمه شده است. بنابراین برای انجام ترجمه‌های دانشجویی به‌صورت صحیح، به‌کارگیری افرادی که دانش‌آموخته‌ی مترجمی زبان انگلیسی هستند نمی‌تواند موثر واقع شود؛ زیرا این دسته از متون، علاوه‌بر آشنایی مترجم با زبان و قواعد ترجمه‌ی انگلیسی، نیازمند آشنایی مترجم با اصطلاحات و مفاهیم تخصصی رشته‌ی موردنظر خواهد بود. علاوه‌بر ویژگی تخصصی بودن، ممکن است قیمت و سرعت ترجمه نیز برای دانشجویان و دانشجوییان یکی از عوامل مهم به‌شمار می‌آید. بنابراین می‌توان گفت که موارد زیر از ویژگی‌های اغلب سفارش‌های ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی دانشجویی است:

حفظ کیفیت ترجمه‌ی متون تخصصی و استفاده از مفاهیم و واژگان صحیح
هزینه‌ی معقولِ انجام این دست سفارشات
سرعت انجام سفارشات ترجمه و عدم بدقولی مترجم
ترجمه دانشجویی
تنوع خدمات ترجمه دانشجویی: از ترجمه‌های ارزان و دانشجویی تا سطوح بسیار عالی
طلا ترجمه خدمات ترجمه دانشجویی را در دو دسته‌ی ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی، با دسترسی به شبکه‌ای از مترجمین متخصص در زمینه‌های مختلف دانشجویی ارائه می‌نماید. طلا ترجمه، با تشکیل کارگروه‌ها و دپارتمان‌های تخصصی مختلف برای هر رشته تخصصی، سعی در ارائه ترجمه‌هایی با بالاترین کیفیت و سطح علمی دارد.

گروه طلا ترجمه ترجمه تمامی متون تخصصی دانشجویی اعم از مقالات علمی و پژوهشی، کارهای تحقیقاتی، پایان‌نامه‌ها، جزوه‌ها و … را در سه سطح کیفیت عالی، کیفیت خوب و کیفیت متوسط بسته به نیاز مشتریان عرضه می‌کند. سطوح کیفی و قیمتی مختلف برای رفاه حال دانشجویان عزیز درنظر گرفته شده است. برای عزیزانی که تمایل به‌استفاده از ترجمه‌ی ارزان و دانشجویی، تنها برای فهم خود از مطلب، یا تمرینات و ارائه‌های کلاسی دارند، ترجمه‌های سطح متوسط، با قیمت بسیار پایین توسط مترجمینی که تجربه‌ی پایین‌تری در انجام ترجمه‌های متون دارند ارائه می‌گردد. استفاده از سطوح کیفی خوب و عالی، انجام ترجمه توسط مترجمین تخصصی را تضمین می‌کند و سفارش شما توسط مترجمینی که دارای تجربه‌ی بالایی در زمینه‌ی ترجمه‌ی متون و مقالات تخصصی هستند، انجام می‌شود. استفاده از این سطوح برای انجام پایان‌نامه‌ها و مقالات یا ارائه‌ی پروژه‌هایی که در آن کیفیت عامل بسیار حیاتی است، توصیه می گردد. برای اطلاع بیشتر در مورد تفاوت سطوح ترجمه، به این‌جا مراجعه کنید.

تمامی سفارشات، به‌صورت تایپ شده به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. طلا ترجمه متعهد می‌گردد که با رویکردی مشتری مدارانه، در کنار کیفیت بالای ترجمه، مناسب‌ترین قیمت به همراه کمترین زمان تحویل و پشتیبانی شبانه‌روزی را به مشتریان خود ارائه نماید. ارائه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری و از هر جای دنیا امکان‌پذیر می‌باشد.

گروه طلا ترجمه افتخار همکاری های مستمر با دانشگاه های سرتاسر ایران در زمینه ترجمه دانشجویی متون تخصصی (ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی) اعم از نشریات، مقالات داخلی و خارجی، سمینارها وکتب دانشجویی را دارد.

ترجمه دانشگاهی

ترجمه دانشگاهی و ویژگی‌های به‌خصوص آن
امروزه اهمیت زبان انگلیسی برهیچ کس پوشیده نیست. برای دانشجویان این اهمیت صدچندان است؛ زیرا زبان علم، زبان انگلیسی است. از این رو بسیاری از دانشجویان، به‌خصوص در مقاطع تحصیلی بالاتر از سطح کارشناسی ناگزیرند به متون انگلیسی رجوع کنند و آن را درک و فهم کنند. علاوه‌براین، بنابه‌اهمیت رجوع به منابع دست اول علمی، بسیاری از اساتید از دانشجویان انتظارِ استفاده و ترجمه‌ی مقالاتی که به زبان انگلیسی نوشته‌ شده‌اند را دارند، تا بتوانند خود و دیگران را از دستاوردهای آخرین تحقیقات صورت گرفته در زمینه‌ای خاص بهره‌مند سازند. براین اساس ترجمه دانشگاهی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان به‌شمار می‌رود.

ترجمه دانشگاهی، خواه به‌هدف ارائه کلاسی باشد، خواه به‌منظور استفاده در مقالات، پایان‌نامه یا به‌عنوان تمرین و پروژه، دارای ظرائف و نکات خاص خود است. یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های این نوع ترجمه‌ها که دغدغه‌ی تمامی دانشجویان است، تخصصی بودن ترجمه‌ها و آشنا بودن مترجم با زمینه‌ی متون و مقالات ترجمه شده است. بنابراین برای انجام ترجمه‌های دانشگاهی به‌صورت صحیح، به‌کارگیری افرادی که دانش‌آموخته‌ی مترجمی زبان انگلیسی هستند نمی‌تواند موثر واقع شود؛ زیرا این دسته از متون، علاوه‌بر آشنایی مترجم با زبان و قواعد ترجمه‌ی انگلیسی، نیازمند آشنایی مترجم با اصطلاحات و مفاهیم تخصصی رشته‌ی موردنظر خواهد بود. علاوه‌بر ویژگی تخصصی بودن، ممکن است قیمت و سرعت ترجمه نیز برای دانشجویان و دانشگاهیان یکی از عوامل مهم به‌شمار می‌آید. بنابراین می‌توان گفت که موارد زیر از ویژگی‌های اغلب سفارش‌های ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی دانشگاهی است:

حفظ کیفیت ترجمه‌ی متون تخصصی و استفاده از مفاهیم و واژگان صحیح
هزینه‌ی معقولِ انجام این دست سفارشات
سرعت انجام سفارشات ترجمه و عدم بدقولی مترجم
ترجمه دانشگاهی
تنوع خدمات ترجمه دانشگاهی: از ترجمه‌های ارزان و دانشجویی تا سطوح بسیار عالی
طلا ترجمه خدمات ترجمه دانشگاهی را در دو دسته‌ی ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی، با دسترسی به شبکه‌ای از مترجمین متخصص در زمینه‌های مختلف دانشگاهی ارائه می‌نماید. طلا ترجمه، با تشکیل کارگروه‌ها و دپارتمان‌های تخصصی مختلف برای هر رشته تخصصی، سعی در ارائه ترجمه‌هایی با بالاترین کیفیت و سطح علمی دارد.

گروه طلا ترجمه ترجمه تمامی متون تخصصی دانشگاهی اعم از مقالات علمی و پژوهشی، کارهای تحقیقاتی، پایان‌نامه‌ها، جزوه‌ها و … را در سه سطح کیفیت عالی، کیفیت خوب و کیفیت متوسط بسته به نیاز مشتریان عرضه می‌کند. سطوح کیفی و قیمتی مختلف برای رفاه حال دانشجویان عزیز درنظر گرفته شده است. برای عزیزانی که تمایل به‌استفاده از ترجمه‌ی ارزان و دانشجویی، تنها برای فهم خود از مطلب، یا تمرینات و ارائه‌های کلاسی دارند، ترجمه‌های سطح متوسط، با قیمت بسیار پایین توسط مترجمینی که تجربه‌ی پایین‌تری در انجام ترجمه‌های متون دارند ارائه می‌گردد. استفاده از سطوح کیفی خوب و عالی، انجام ترجمه توسط مترجمین تخصصی را تضمین می‌کند و سفارش شما توسط مترجمینی که دارای تجربه‌ی بالایی در زمینه‌ی ترجمه‌ی متون و مقالات تخصصی هستند، انجام می‌شود. استفاده از این سطوح برای انجام پایان‌نامه‌ها و مقالات یا ارائه‌ی پروژه‌هایی که در آن کیفیت عامل بسیار حیاتی است، توصیه می گردد. برای اطلاع بیشتر در مورد تفاوت سطوح ترجمه، به این‌جا مراجعه کنید.

تمامی سفارشات، به‌صورت تایپ شده به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. طلا ترجمه متعهد می‌گردد که با رویکردی مشتری مدارانه، در کنار کیفیت بالای ترجمه، مناسب‌ترین قیمت به همراه کمترین زمان تحویل و پشتیبانی شبانه‌روزی را به مشتریان خود ارائه نماید. ارائه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری و از هر جای دنیا امکان‌پذیر می‌باشد.

گروه طلا ترجمه افتخار همکاری های مستمر با دانشگاه های سرتاسر ایران در زمینه ترجمه دانشگاهی متون تخصصی (ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی) اعم از نشریات، مقالات داخلی و خارجی، سمینارها وکتب دانشگاهی را دارد.

ترجمه زیرنویس فیلم

خدمات ترجمه زیرنویس، مخاطبینی با اهداف مختلف
اگر اهل دیدن فیلم و سریال باشید حتما اتفاق افتاده که علاقه داشتید برای فیلمی که زیرنویس فارسی ندارد اقدام به ترجمه زیرنویس آن فیلم از زبان‌های دیگر، یا تهیه‌ی زیرنویس فارسی آن فیلم کنید. ولی ممکن است از دانش انگلیسی خیلی بالایی برخوردار نباشید و سراغ گوگل ترنسلیت یا بینگ خواهید رفت که دراین‌صورت، علاوه‌بر معنا و مفهوم و روان بودن متن، مشکلات فراوانی مانند تبدیل شماره و زمان زیرنویس و سایر موارد را حتما مشاهده خواهید کرد.

ما همه روزه زیرنویس‌های بسیاری را در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف مشاهده می‌کنیم. بیش‌ترین کاربرد برای استفاده و ترجمه زیرنویس، استفاده برای محتوای قابل پخش از طریق رسانه‌ی تلویزیون و محتوای ویدئویی است. در دنیای کنونی محتوای چندرسانه‌ای دیگر به مرزهای فرهنگی و زبانی و حدود جغرافیایی خاص محدود نمی‌شود. مردمانی با فرهنگ‌ها و زبان‌های کاملاً متفاوت ممکن است به محتوای تولید شده به زبانی خاص علاقه‌مند باشند. بارزترین مثال این امر، فیلم‌های تهیه شده در هالیوود است که برای مردم سراسر جهان عرضه می‌شود و محدود به انگلیسی زبان‌ها نمی‌شود. استفاده از زیرنویس و ترجمه زیرنویس محتواهای چندرسانه‌ای به زبان‌های مختلف، و عرضه‌ی زیرنویس‌های ترجمه شده به مردم زبان‌های مختلف، در مقایسه با دوبله‌ی این محتواها راه‌حلی بسیار مقرون‌ به صرفه‌تر و موثرتر به شمار می‌آید. از آن جایی که خدمت ترجمه زیرنویس فیلم، سریال و محتوای آموزشی یکی از زیرمجموعه‌های خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی است، طلا ترجمه برای رفع نیاز مخاطبین این خدمت، راه‌حل ویژه‌ای درنظر گرفته است.

ترجمه زیرنویس ممکن است برای کاربردهای مختلفی انجام شود. برخی از این کاربردها به شرح زیر است:

ترجمه زیرنویس برای محتوای آموزشی چندرسانه‌ای بهداشت و سلامت
ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه‌ای حقوقی
ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه‌ای آموزشی
ترجمه زیرنویس برای محتوای چندرسانه‌ای مربوط کسب‌وکار
ترجمه زیرنویس فیلم و سریال
ترجمه زیرنویس
نحوه‌ی سفارش و انجام ترجمه زیرنویس فیلم، سریال و سایر محتوای چندرسانه‌ای
در طلا ترجمه دو روش مختلف برای سفارش ترجمه‌ زیرنویس فیلم و سریال وجود دارد:

۱- زیرنویس شما به صورت انگلیسی در اختیار شما قرار دارد
در این صورت، فایل زیرنویس را در هنگام سفارش به صورت یک فایل فشرده (Zip/Rar) به سفارش ضمیمه فرمایید، پس از بررسی قیمت گذاری شده و به شما اطلاع داده خواهد شد و پس از آن می توانید برای پرداخت سفارش اقدام فرمایید.

۲- زیرنویس را در اختیار ندارید، اما فیلم یا ویدیو مورد نظر شما از اینترنت قابل دانلود است
در این صورت هنگام سفارش، یک عکس از پوستر فیلم برای شناسایی بهتری به سفارش خود ضمیمه فرمایید و در قسمت توضیحات اضافی، دقیقا بخشبی که مایل به ترجمه ی آن هستید (برای مثال فصل اول، قسمت دوم) را ذکر فرمایید و همچنین در قسمت عنوان پروژه نام دقیق فیلم یا آدرس قابل دسترسی بر روی اینترنت را ذکر کنید.

تاریخ به روزرسانی قیمت‌ها (مهر 1399)

ترجمه انگليسي به فارسي

هر کلمه/ 16 تومان
 • ترجمه کاملا تخصصي (غیرماشینی)
 • بازخواني متن ترجمه شده
 • کمترين زمان و کمترين هزينه
 • پشتيباني 24 ساعته از مشتريان
 • تايپ رايگان کليه متون ترجمه شده
 • انجام ترجمه توسط با سابقه‌ترین مترجمین
سفارش ترجمه انگليسي به فارسي

ترجمه فارسي به انگليسي

هر کلمه/ 45 تومان
 • ترجمه کاملا تخصصي (غیرماشینی)
 • ويرايش و بازخواني متون
 • مناسب براي مقالات و پايان‌نامه
 • پشتيباني 24 ساعته از مشتريان
 • تايپ و تصحيح نگارشي و املايي رايگان
 • انجام ترجمه توسط با سابقه‌ترین مترجمین
سفارش ترجمه فارسي به انگليسي

تهيه پاورپوينت

هر صفحه/1000 تومان
 • ارزانتراز همه جا
 • ارائه قالب تخصصي پاورپوينت
 • ارائه پاورپوينت از مقالات و پاياننامه
 • تحويل پاورپوينت به صورت قابل ويرايش
 • تهيه پاورپورينت براي ارائه کلاسي اساتيد
 • تهیه پاروپوینت توسط مجرب‌ترین کارشناسان
سفارش طراحي پاورپوينت

تماس با ما

 • آدرس: تبریز، میدان دانشسرا، خایابان خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
 • تلفن تماس: 35250068-041
 • فکس: 35250069-041
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • موبایل: 09141077352

طلا ترجمه

وب سایت طلا ترجمه از  سال  1385 شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.طلا ترجمه اولین وب‌سایت ایرانی است که امکان محاسبه آنلاین مبلغ ترجمه را به دو روش مختلف فراهم نموده است تا بتواند گامی موثر در راحتی شما مشتریان عزیز بردارد.

دیکشنری تصویری

ارسال سریع پیام

 1. لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 2. لطفا آدرس پست الکترونیکی خود را صحیح وارد نمایید.
 3. لطفا موضوع پیام ارسالی خود را بنویسید.
 4. لطفا متن پیام خود را تکمیل نمایید.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree